Stadion

Jakékoliv nakládání s obsahem webových stránek, bez souhlasu majitele je trestné.

© Roman'SNiPY'Trojan Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno pro Fotbalový klub Chřibská

Facebooku nebo na twitteru

9.7.2016 Turnaj Špíse

26.11.2016 Turnaj  karty
 31.12.2016 Silvestrovský       pochod

8.7.2017 Turnaj Špíse

Najdi si  nás na

V roce 1948 se dala dohromady parta fotbalistů a začala vedle školy budovat nové hřiště. Hřiště se různě upravovala. Nejdřív bylo na šíři dnešního hřiště a teprve různými úpravami se docílilo dnešní podoby hřiště. Nebyly zde  žádné kabiny a hráči používali na převlékání domácnosti fotbalistů v okolí hřiště.

V té době se používaly kopačky s kulatou špičkou a korkovými špunty, které se musely velmi často opravovat. Tuto práci dělal p. Macháček. V roce 1952 se hřiště upravovalo. Vznikly Dřevěné branky a lavičky. První kabiny byly v domě na křižovatce směrem na Horní Chřibskou. V roce 1960 se začaly stavět kabiny. Na výstavbu byl použit materiál z místní slepičárny a členská základna se rozrostla.

V roce 1963 se dokončovala výstavba kabin a úprava okolí a hřiště. Na výstavbu hřiště se z velkého množství podíleli hráči fotbalového mužstva. V roce 1966 se stal předsedou klubu M.Dobiáš a trenér K.Novotný. V roce 1980 začala rekonstrukce hřiště. Proběhlo srovnávání, nový povrch a odvodnění hřiště. V roce 1996 se otevřelo travnaté hřiště a zaniklo tak dosavadní hřiště pokryté škvárou. Stalo se tomu tak za přítomnosti držitele ,,Zlatého míče" Josefa Masopusta, starosty obce a všech sponzorů. V roce 1997 začíná nultý ročník p. Špíse v malé kopané.